main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Viimasel mängul Viljandis. Alver Kivi

Viimasel mängul Viljandis. Alver Kivi

Mattias Männilaane pere naljalt mängu vahele ei jäta

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.11.2021
09:32

Olgu FC Kuressaare mängimas Narvas, Tartus, Kuressaares või Viljandis, tribüünidel olid alati Kure kollastes särkides omasid toetamas ründaja Mattias Männilaane isa, ema, õde, õemees ja õelaps.

„Kure fänn olla on palju lahedam, kui teiste klubide fänn,“ rääkis Mattias Männilaane õde Lisanna, lisades, et tegelikult on Kure fännide energia hoopis teistmoodi kui kusagil mujal ning selles mõttes on küll üliäge käia ja eriti just kodumängud on maru vahvad.

„Kui me esimest korda Kuressaarde kodumängule tulime, siis olid kavalehel kõik fännilaulud kirjas, millest me mitte kunagi ja mitte kusagil ei olnud kuulnud. Olen ikka paar mängu varem jalgpalli vaatamas käinud ja mõnda laulu oskad kaasa lauda, aga siis oli järsku mingi täiesti uus hingamine ja meil oli tükk tegemist, et need lood kõik selgeks saada.“

Mattias Männilaanele on väravate löömisel tribüünidel hoogu juurde andnud isa Ülar, õde Lisanna, õemees Allan ja nende poeg Sassu ning pereema Reet. „Oleme kogu aeg mängudel käinud ja paar tükki on vahele ka jäänud, aga pea alati oleme tribüünidel esindatud olnud,“ rääkis Ülar Männilaan.

„Kes siis veel kaasa elab ja toetab, kui mitte omad. Ikka tuleb oma poolne panus anda. Kure fänniseltskond on tribüünidel minu meelest tore ja lõbus kuigi aegajalt natuke ülemeelikuks lähevad, aga pole hullu.“

Küsimusele, kas Mattias on FC Kuressaares õige koha peal vastas Ülar Männilaan, et kui poiss on 11 väravat löönud, siis pole ju ka midagi halvasti. „Eks kindlasti on tehtud hea hooaeg ja ka väravaid on korralikult tulnud. Eks eesmärk oligi hooaja lõpus olla kümne parema hulgas selles arvestuses,“ lausus ta.

Mõnda teist Kure mängumeest, kes silma jäänud Ülar Männilaan välja tooma ei hakanud. „Nad on ju kõik toredad,“ leidis ta. „Jalgpall on tiimivärk ja eriti toredaks läks pärast seda, kui Karl Mööl tuli ja väljakul hakkas tekkima mingi loogika. Sinnamaani nad lihtsalt võitlesid. Võrreldes eelmise aastaga, kus me 75. minutini suutsime mängida ja siis kadusime areenilt ära on sel aastal kogu sats lõpuni välja mänginud.“

Samas jättis Ülar Männilaan lahtiseks, kus ta sooviks oma poega järgmisel hooajal mängimas näha. „Las ta mängib seal, kus ta just mängib, neid valikuid meie ei tee, aga võiks mängida Kures küll,“ pakkus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.