main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matthias Tassile kaotus

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
25.11.2021
09:22

USA üliõpilaskorvpalliliiga NCAA kõrgeimas divisjonis alistas Markus Ilveri kodumeeskond Wisconsin Badgers läinud öösel Las Vegases peetud Maui Invitational miniturniiri finaalis 61:55 (25:31) Saint Mary’s Gaelsi, kelle ridadesse kuuluvad ka eestlased Matthias Tass ja Leemet Böckler.

Saint Mary’s juhtis suurema osa mängust ja teise poolaja alguses oldi ees 10 punktiga (37:27). Seejärel kaldus mäng tasapisi Wisconsini kätte ja viimased viis minutit kulgesid juba nende juhtimisel. Saint Mary’se jaoks oli ühtlasi tegemist selle hooaja esimese kaotusega, kirjutas korvpall24.

Ainsa eestlasena pääses väljakule Tass, kes alustas algkoosseisus ning viskas 26 mänguminuti jooksul 8 punkti (kahesed 3/10, vabavisked 2/2), võttis meeskonna parimana 7 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks kogunes eestlase arvele üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.