main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Opp võitluses palli pärast. Allan Mehik

Märten Opp võitluses palli pärast. Allan Mehik

Märten Opp avas Premium liigas väravaarve

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.07.2019
11:50

FC Kuressaare reedeses kohtumises Paide Linnameeskonna vastu 59. minutil seisuks 1:4 löönud poolkaitsjale Märten Opile oli see esimene tabamus Premium liigas.

“Päris tähtis on, sest esimene värav võtab alati pinged maha ja avab ukse, et võiks veel tulla,” rääkis Märten Opp. “Emotsiooni väga polnud, sest olime 0:4 kaotusseisus, aga kerge õnnetunne käis muidugi läbi. Ei oskagi öelda, miks varem ei ole tulnud. Pall pole enne nii hästi ette kukkunud.”

Märten Opp avaldas lootust, et nüüd on kaas maas ja esimene ei jää ainsaks. Samas tõdes noor poolkaitsja, et praegu on veel väga palju juurde panna ja seda igas elemendis. “Tahaksin juurde panna palliga mängus, mängulugemises ja esimeste sammude kiiruses,” lausus ta. “Sean endale eesmärgi, et hooaja lõpuks tuleks veel väravaid tähtsates mängudes ning seda, et Kure püsiks Premium liigas.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.