main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Egert Väinaste peab Gotlandil korvialust võitlust. Alver Kivi

Egert Väinaste peab Gotlandil korvialust võitlust. Alver Kivi

Kaimani korvpallurid tahavad Gibraltaril tiitlit kaitsta

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
06.07.2019
11:05

Kahe aasta eest Gotlandil toimunud Saarte mängudel poolfinaalis Saaremaa alistanud ja hiljem kuldmedalid võitnud Kaimani korvpallimeeskond tahab Gibraltaril oma saavutust korrata.

Kaimani korvpalliliidu president Richard Parchment ütles, et pärast seda, kui nendel võistlustel on lepitud neljal korral hõbemedalitega on Gibraltarile tiitlikaitsjana hea sõita. “Me oleme kohal väga tugeva ja võimeka meeskonnaga, et seda au säilitada,” märkis ta.

Parchmenti sõnul valiti koondisesse kõik kaksteist meest vaid selle eesmärgiga ja kõik usuvad, et kuldmedalid on ka seekord võimalikud. „Minu sõnum meeskonnale on ära kasutada käepärast võimalust, näidata kindlalt Kaimani ja Kariibi mere piirkonna taset,” lausus peatreener Ed.

“Kuna tahame tulevikus olla valmis pääsema olümpiamängude kvalifikatsiooni turniirile ja tahame lõpuks mängida suuremalt. Usun, et noored soovivad jätkata 2017. aastal püstitatud taset.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.