main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Anre Nõmme esirinnas. Anre Nõmme blogi

Anre Nõmme esirinnas. Anre Nõmme blogi

Anre Nõmme tõusis kuuendale kohale

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
06.07.2019
10:58

Hispaanias Cadizis toimuvatel invapurjetamise maailmameistrivõistlustel tõusis Anre Nõmme kuuendale kohale.

“Otsustasin eilse ilmaennustuse järgi, et ehk täna on sama prognoos ehk lubatust tuleb veidi vähem tuult ja läksin vaikse tuule fokaga merele, aga nii kui nina muulide vahelt välja pistsin sain aru, et tegin vale valiku,” vahendas Anre Nõmme.

“Aga otsus oli tehtud ja tagasi ka enam minna ei tahtnud. Seega esimese sõidu sõitsin veidi vale purjega. Aga merel sain Hispaania treeneri nõusse , et ta toob kai pealt mu teise foka ära ja peale esimest sõitu sain purje ära vahetada.”

Vaatamata valele purjevalikule suutis Anre Nõmme teha hea stardi ja sõidus suuri vigu vältida – tasuks kuues koht. Teise ja kolmanda sõidu start õnnestus samuti ning tulemusteks 8. ja 7. koht. Kokkuvõttes tõusis ta sellise stabiilse sõiduga kuuendale kohale.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.