main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Opp lei auvärava. Alver Kivi

Märten Opp lei auvärava. Alver Kivi

Paide on saamas Kuressaarele õuduste paigaks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.07.2019
06:25

Kui eelmises omavahelises jalgpalli Premium liiga kohtumises kaotas FC Kuressaare võõrsil Paide Linnameeskonnale 0:7, siis seekordne kohtumine lõppes võõrustajate 6:1 võiduga.

“Hakkame ilmselt õudusunenägusid nägema Paides käikudest,” rääkis meeskonna kapten Mario Pruul, lisades, et oleme saanud sealt kaks väga suureskoorilist kaotust järjest ja mitte kuidagi ei saa rahul olla.

Saarlastel õnnestus kodus mänginud Paidet ohjeldada pool avapoolajast, aga seejärel läks kodumeeskond Yann Michael Yao kahest iluväravast oma teed ja juhtis vaheajaks juba 4:0. Auvärava sai seekord kirja Märten Opp, kes lõi 59. minutil seisuks 1:4.

“Kuidagi ei tahaks vabanduseks öelda, et jälle nädala sisene mäng ja mehed tulevad otse töölt, aga kui väljakul ei paista meeste tegemistes mingit värskust ja väsime esimese poolaja lõpus juba ära, siis see on ikkagi määrav faktor, et päevatöö on enda energia võtnud. Sel hooaja on tööpäeva mängud meile tõsiseks peavaluks olnud.”

Mario Pruuli sõnul oli meeskond Paide vastu pärast eelmist suurt kaotust seekord enne mängu kindlasti veel rohkem motiveeritud. “Teadsime, kuidas nad meid üle tahavad mängida, kuid kahjuks suutsime nende käigud kinni panna ainult esimesed 20 minutit,” lisas ta. “Positiivse poole pealt võib esile tõsta, et täitsa nullile meeskond ei jäänud ja oli mõni variant veel lüüa, sest eelmises omavahelises mängus me sisuliselt pealelöögini ei jõudnudki. Nüüd tuleb väike paus mängudest, see laseb vaimul puhata ja kogume uut energiat, et teine hooaja pool selliseid pakke vältida ja punkte koguda vähemalt 30+!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.