main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Markus Uuskari servimas. Irina Mägi

Markus Uuskari servimas. Irina Mägi

Markus Uuskari: pean olema valmis Daniel Macieli asendama

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.11.2019
09:35

Saaremaa Võrkpalliklubi kahes viimases kohtumises diagonaalründaja positsioonil Daniel Macieli asemel väljakule saanud Markus Uuskari on tekkinud võimalusega rahul ja loodab oma panust meeskonna edus veelgi suurendada.

Kolmapäevases Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaalis Selver Tallinnaga tõi 22-aastane Markus Uuskari oma meeskonnale 17 ja pühapäeval Credit24 liiga kohtumises BIGBANK Tartu vastu 13 punkti.

“Arvan, et sain päris hästi hakkama,” tunnistas Markus Uuskari. “Saime tiimile kaks võitu ja tegin, mis suutsin. Nuriseda ja kritiseerida saab muidugi iga asjaga, aga üldises plaanis mängisin korralikult.”

Markus Uuskari ütles, et niipalju mänguaega saada oli tema jaoks oluline, sest seni on seda olnud vähe ja episoodiliselt ning kimbutasid ka tervisemured. “Oli hea hetk Macielile puhkust anda. Eks meil selline positiivne omavaheline võitlus käib, aga olulisem on ikka see, et võistkonnal hästi läheks ja usun, et Daniel mõtleb samamoodi,” märkis ta.

Markus Uuskari ei tee suurt probleemi, et on meeskonnas diagonaalründaja positsioonil olnud seni siiski teine number. “Eks mind selle mõttega võeti,” tõdes ta. “Maciel on põhimees ja mina aitan nii palju, kui saan. Kui tal juhtub olema halvem päev, siis pean olema valmis tema asemel mängima.”

Kogu hooaeg on Markus Uuskari hinnangul kulgenud seni hästi, sest eelmine aasta oli Rakvere Võrkpalliklubis seoses armeeteenistusega raske. Nüüd on ta ka individuaalses plaanis paremaks saanud, edasiminek on toimunud kõikides elementides ja mäng on muutunud mitmekülgsemaks. “Rünnakul peaks juurde panema, sest on olnud olukordi, milles olen hätta jäänud. Aga kindlasti on igas elemendis veel arenguks ruumi,” leidis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.