main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. volley.ee

Mäng käib. volley.ee

Kaspar Lest noortekoondisega EEVZA-l

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.11.2019
08:49

Saaremaa Spordikooli õpilane Kaspar Lest (pildil nr. 11) esindas möödunud nädalavahetule Eesti U17 noormeeste koondist Lätis, kus toimusid Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsiooni (EEVZA) Meistrivõistlused, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Kaspar Lest käis episoodiliselt väljakul kolmes erinevas mängus, tuues Ukraina vastu 2 (mäng kaotati tulemusega 3:0), Leedu vastu 5 (mäng kaotati tulemusega 3:0) ja Gruusia vastu 6 punkti (mäng võideti tulemusega 3:0). Venemaa vastu Saaremaa noormees mänguaega ei saanud (mäng kaotati tulemusega 3:0).

Kaspar Lesta kommentaar: „Koondises mängin vastavalt vajadusele kas siis tempo- või diagonaalmängija positsioonil. Üldiselt tunnen end koondises hästi, sest meil on väga head treenerid ning kogu seltskond hästi tore. Eks vähene kokkumäng annab võistlustel tunda, sest tegelikult kohtume kõikide koondislastega ju vaid paar korda aastas laagrites.“

Kaspar Lesta enda sõnul jäi talle kripeldama see, et iseenda arvates on ta suuteline ja võimeline palju paremaks mänguks, ent kahjuks ei õnnestunud kõiki oskusi maksimaalse tulemusega väljakul realiseerida.

Eesti noortekoondis sai EEVZA-l kokkuvõttes 7. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.