main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit blokis. CEV

Nette Peit blokis. CEV

Nette Peit sai Meistrite liigas teise kaotuse

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.11.2019
08:50

Naiste võrkpalli Meistrite liigas kaotas Nette Peiti koduklubi Salo Viesti kodus Istanbuli Eczacibasile 0:3, vahendab ERR.

Koduväljakueelisest hoolimata suutis Viesti võrdset mängu näidata üksnes avageimis, kus asuti 6:4 ja 11:8 juhtima. Seejärel läks Istanbuli naiskond ette 19:14 ja kuigi Viesti jõudis veel 21:21 viigini, siis avageimi lõpu mängisid külalised paremini.

Teises ja kolmandas geimis hakkas Eczacibasi kohe alguses eest ära minema ja mingit võimalust Salol järele jõuda ei tekkinud. Nette Peit oli üks kahest Viesti resultatiivseimast. Tema arvele kogunes 7 punkti (rünnakud 6/21 ja üks punkt blokist).

Viesti on kaotanud nüüd põhiturniiril mõlemad senipeetud kohtumised. Avavoorus jäädi alla Poola naiskonnale Lodzi Budowlanile 1:3.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.