main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ilkka Mustonen käiku mõtlemas. Alver Kivi

Ilkka Mustonen käiku mõtlemas. Alver Kivi

Kiirmales taas edukaim Ilkka Mustonen

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
26.11.2019
09:31

Kiirmale maakonna meistrivõistluste teisest osavõistlusest võttis osa 7 võistlejat, kes kõik omavahel ka kohtusid.

Kindlat mängu näitas taas Ilkka Mustonen, kes on võitnud sel hooajal mõlemad kiirmale meistrivõistluste etapid. Sel korral võitis soomlane kõik partiid ja lõpetas 6 punktiga. Järgnesid Ülo Tuulik ja Martin Kallas võrdselt 4 punktiga, neljandaks jäi 3,5 punktiga Milde Burkova.

Sel kalendriaastal on toimumas veel kolm malevõistlust: eeloleval laupäeval 30. novembril kl 11 toimuvad SÜG-s Saaremaa piirkondade 27. mängude malevõistlused. Spordikeskuses on pühapäeval 15. detsembril kell 10 toimumas kiirmale maakonna meistrivõistluste kolmas osavõistlus ja kolmapäeval 18. detsembril kell 18 välkmale meistrivõistluste 3. etapp.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.