main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maris Kaljuste kohtus kogukonnajuhtidega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.01.2023
09:14

Jalgpalliliidu seminaril said kokku tippklubide kogukonnajuhid, et arutleda ja plaane pidada 3. märtsil algava Premium liiga hooaja suunal. Kohal oli ka FC Kuressaaret esindav Maris Kaljuste.

„Kokkusaamisel analüüsisime möödunud hooaja tagasiside tulemusi. Sügisel katsetatud temaatilised mängupäevad tõid publikunumbrites edu. Kindlasti soovime seda lähenemist edasi arendada ning tuleval hooajal veel rohkem huvitavaid mängupäevi korraldada. Seekord keskendusime Premium liiga avavooru korraldamisele ning naistepäeva ja 1. aprilli tähistamisele,” avas jaanuarikuu kokkusaamise tagamaid kogukonnajuhtide projekti juht Sander Tuisk.

Seminarid on projektis välja kujunenud traditsioon, mis on toimunud igakuiselt: „Tänu seminaridele on kindlasti kogukonnajuhtide omavaheline koostöö ning seeläbi klubidevaheline suhtlus paranenud. Kuigi sportlikult ollakse rivaalid, siis külastajatele soovivad kõik pakkuda suurepärast mängupäeva kogemust,“ selgitas ta.

Kogukonnajuhtide järgmine kokkusaamine on planeeritud veebruarikuusse.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.