main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk Gabonis 21.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
26.01.2023
09:13

Gabonis jätkuval 16. La Tropicale Amissa Bongo mitmepäevasõidu (UCI 2.1) kolmandal etapil (Lebamba – Mouila; 123 km) teenis Karl Patrick Lauk (Bingoal WB) 21. koha.

Teist päeva järjest võidutses 25-aastane prantslane Jason Tesson (TotalEnergies; 2:27.38), edestades grupifinišis taanlast Alexander Salbyt (Bingoal WB) ja kaasmaalasest velotuuri üldliidrit Geoggrey Soupe’i (TotalEnergies), vahendab ejl.

 Kahe etapivõiduga kerkis Tesson uueks liidriks, edestades Soupe’i kolme ja teist kaasmaalast Cyril Barthe’d (Burgos-BH) 15 sekundiga. Lauk on kokkuvõttes 31. kohal, jäädes liidrist maha ühe minuti ja 12 sekundiga.

Neljapäeval on velotuuril kavas pikim, 190-kilomeetrine etapp marsruudil Mouila – Lambarene.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.