main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.

Nette Peit rünnakul. Gertrud Alatare/volley.

Mänguks Luksemburgiga valmistuv Peit karjäärist Prantsusmaal: liidriroll sobib

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.06.2022
08:23

Naiste võrkpallikoondis on Hõbeliigas seni teeninud kaks võitu ja neli kaotust. Võitudest üks võeti just Luksemburgi üle, kui võõrsil alistati vastane 3:0.

Siiski oli esitus pigem koledapoolne. Et kodus kindlamalt esineda, on tähtis agressiivselt alustada ja edu sisse saada. “Algusest peale mängisime nendega kogu aeg suhteliselt punkt-punktis,” lausus Eesti koondise nurgaründaja Nette Peit ERR-ile. “Ja siis see tekitas natuke närvilisust.”

Kui üldiselt pallis lõppenud hooajal välisliigades vähe Eesti naisvõrkpallureid, siis nurgaründajate seas oli seis mõneti parem.

Välishooaja pealt tulid koondisse nii Kristiine Miilen, Silvia Pertens, kui ka kogenud Peit, kes veetis aasta Prantsusmaa esiliigaklubis, millega on leping ka järgmiseks hooajaks.

“Mulle sobis see, et mul oli seal selline liidriroll. Ma sain palju tõsteid, minu peale loodeti. Ma arvan, et selline positsioon minule sobib,” sõnas Peit.

“Ma jäin tegelikult väga rahule klubi ja kõigega. Aga lihtsalt, mänguliselt võistkonnana me ei suutnud eesmärki täita.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.