main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enne võistlust. Ott Tänak fanpage

Enne võistlust. Ott Tänak fanpage

Ott Tänak tahab Keeniast võidulisa

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.06.2022
08:25

Sel nädalal sõidetakse Keenias autoralli MM-sarja kuues etapp, kuhu Hyundai piloot Ott Tänak läheb võidulisa saama.

„Keenia ralli oli eelmine aasta uskumatu seiklus, kuid ka üsna suur väljakutse,“ märkis Ott Tänak pressiteate vahendusel. „Arvasime, et see on väga nõudlik ralli ja nii see ka oli, sest teed olid ebatasased ja maastik peamiselt pehme liiva tõttu raske. Eeldame, et ka seekord on tingimused sarnased.”

Ott Tänak lisas, et nagu alati, on esmane prioriteet auto koos hoidmine ja finišeerimine. Keenias tuleb olla ettevaatlik, et autot mitte kahjustada. „Loodetavasti jätkame sealt, kus Sardiinias lõpetasime ja saame Keenias veel ühe hea tulemuse,” lausus rallipiloot.

Sama hinnangu andis ka Hyundai tiimipealik Julien Moncet, kes ütles, et võit ja kaks pjedestaalikohta Sardiinias olid nende jaoks suurepärane tulemus, mida kogu meeskond tänavu tehtud raske töö ja pühendumise eest ka vääris.

„Loomulikult näitas see ralli ka Hyundai kiirust ja potentsiaali kruusal,“ leidis ta. „Keenia ralli on Sardiiniast väga erinevat tüüpi kruusaralli. See on üks kõige reeturlikumaid rallisid, mille etapid on halastamatud ja võistluse lõpetamine on omaette saavutus. Läheme sinna enesekindlalt ning eesmärgiks on säilitada viimaste etappide standardid ja võidelda taas võidu eest.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.