main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ilkka Mustonen käiku tegemas. Alver Kivi

Ilkka Mustonen käiku tegemas. Alver Kivi

Males kahel rindel

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
19.01.2020
19:48

Alanud aastal on Saare maakonna malemeistrivõistluste raames toimunud kaks turniiri.

12. jaanuaril peeti kiirmale esivõistluste 4. etapp, kus 7 osaleja hulgas olid edukaimad Milde Burkova ja Rain Kilumets, kes mõlemad kogusid 5 punkti 6-st võimalikust. Poole punktiga jäi maha Ilkka Mustonen.

Kolmapäeval toimunud maakonna välkmale esivõistluste 4. turniiril olid 8 osavõtja seas edukaimad Ilkka Mustonen ja Timo Tamm, kes said vastavalt 13,5 ja 12,5 punkti 14-st. Kolmanda koha võitis Ülo Tuulik 7,5 punktiga.

Enne viimast võistlust on võimalused meistritiitliks Timo Tammel (3 parima turniiri keskmine 90,72%) ja Ilkka Mustonenil (85,48%). Pronksmedalile on kõige lähemal hetke seisuga Ülo Tuulik (54,05%), medalivõimalus on veel ka Jaak Turjal, Milde Burkoval ja Väino Uljasel. Viimaste aastakümnete välkmalevalitseja Aivar Sõrm on sel hooajal osalenud vaid ühel võistlusel, mistõttu tal tiitlit kaitsta ei õnnestu.

Kiirmale meistrivõistluste järgmised etapid toimuvad 26. jaanuaril ning 16. veebruaril, välkmale esivõistluste viimane turniir on kavas 19. veebruaril.

Marko Siil

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.