main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiia Müürisepp Haapsalus pjedestaalil. LTK Tops

Tiia Müürisepp Haapsalus pjedestaalil. LTK Tops

Tiia Müürisepp võitis Jõudi meistrivõistlustel kolm hõbedat

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
19.01.2020
19:51

Saaremaa neljaliikmeline lauatennisemängijate esindus osales laupäeval Haapsalus peetud Eestimaa Spordiliit Jõud 2020. aasta meistrivõistlustel ja naases kodusaarele koguni nelja medaliga.

Eriti tublid olid Kuressaare LTK Tops naised Tiia Müürisepp ja Juta Valge. Naiste üksikmängus sammus Müürisepp võidult võidule. Poolfinaalis alistas ta hilisema pronksinaise tallinlanna Piret Kummeli 3:0, kuid finaalkohtumises pidi Saaremaa naiste esireket siiski tunnistama Maardu neiu Ksenia Bragina paremust. Naiste esikolmik seega: 1. Ksenia Bragina, 2. Tiia Müürisepp, 3. Piret Kummel. Hästi mängis ka seenorite kilda kuuluv Juta Valge, kes 16 naise konkurentsis endast noorematega konkureerides igati väärika kaheksanda koha sai.

Naispaarismängus teenisid Müürisepp ja Valge kuue naispaari seas teise koha, seega Müürisepale jällegi hõbemedal. Finaalis kaotati vaid Pärnust pärit, kuid praegu Maardus harjutavale Eesti 14. reketile Valeria Sarõtševale, kes mängis paaris naiste üksikmängu võitja Ksenia Braginaga. Pronksi võitsid Marta Laas ja Berit Viickberg (Rocca al Mare LTK).

Kolmanda hõbemedali võitis Müürisepp segapaarismängus koos pärnaka Antti Luigemaaga. Jällegi tuli alla vanduda 19-aastasele Sarõtševale, kelle partneriks oli Anatoli Lans. Pronksmedalid kuulusid Ksenia Braginale ja Andres Lofitskile.

“Naiste tase ei olnud seekord nii tugev kui tavaliselt,” ütles Müürisepp Meie Maale tagasihoidlikult. “Kuid arvestades seda, mis kohtadel me 15 aastat tagasi olime, on edasiminek siiski märgatav ja olen oma medalite üle õnnelik.”

Mehi oli võistlema tulnud koguni 47, kellest esikümnesse jõudsid Eesti reitingutabeli 50 parema hulka kuuluvad mängijad.

  1. asetusega Aare Lehtsi (LTK Tops) alistas avaringis Indrek Jõelaidi 3:0, kuid pidi teises kohtumises tunnistama Maksin Sharofosti 3:0 paremust. Miinusringis viimases mängus alistas Lehtsi tulemusega 3:0 Rene Riomari ja sai tugevakoosseisulisel turniiril 21. koha.

Meelis Uuväli (LTK Tops) kaotas avaringis 24. asetusega Mihkel Puhmile 0:3, mängis lõpuks välja 34. koha (kaotas 33.-34. koha mängus Heiki Soolale) ja teenis nii parima reitinguta mängija auhinna.

Kuressaare LTK Tops

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.