main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Luise Vevers võitja auringil. Elin Jalakas

Luise Vevers võitja auringil. Elin Jalakas

Luise Veversile kolmevõistluse Eesti meistritiitel

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
05.08.2019
07:57

Ratsavõistluse Olustvere Eventing 2019 raames krooniti seenioride kolmevõistluse Eesti meistriks Luise Vevers (Saare RK) hobusel Ruudi. Neil õnnestus võita ka rahvusvaheline CCI2*-S klass.

“See oli Eesti suurim ja ka ainus rahvusvaheline kolmevõistluse võistlus,” rääkis Luise Vevers. “Konkurents oli peale teist ala väga tihe, sest kogu medali esikolmik mahtus vaid 0,1 punkti sisse, seega takistussõidus eksimisruumi ei olnud. Kuna suutsin säilitada rahulikku närvi, siis õnnestus viimane ala vigadeta läbida ja säilitada eelmise päeva liidripositsioon. Kõige rohkem jäin rahule oma krossisõiduga, mis oli kindlasti selle aasta parim.”

Hõbedale tuli hobusel Cadmium Erkki Hõim Märjamaalt ja pronksmedali võitis hobusel Cendoria S Ervi Kaasiku Nõo Ratsaklubist.

CCI2*-S klassis järgnesid Luise Veversile ja Ruudile Ervi Kaasiku Cendorial ja soomlanna Ann-Niina Kiviniitty-Ranta-Aho hobusel Madame Schnabel. Viies oli Jaagup Kallas hobusel Olli Royal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.