main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eerik Oolup vasakul. Erakogu

Eerik Oolup vasakul. Erakogu

Eerik Oolup jooksis Saaremaa noorterekordi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
05.08.2019
07:58

Kergejõustiklane Eerik Oolup võistles 2.-3. augustil Vilniuses Eesti koondise koosseisus Balti U18 võistkondlikel meistrivõistlustel, kus võitis kaks hõbemedalit.

Esimese medali võitis ta 4×100  m teatejooksus, kus Eesti poisid saavutasid ajaga 43,86 lätlaste järel teise koha. Teise medali võitis Eerik Oolup oma lemmikalal 400 m tõkkejooksus, kus saavutas samuti teise koha ja püstitas ühtlasi ka uue Saaremaa U18 vanuseklassi rekordi, milleks on nüüd 54,54 sekundit.

Ka võistkondlikult saavutas Eesti koondis teise koha, kusjuures punkte koguti leedulastega võrdselt 230, aga suurem esikohtade arv andis paremuse Eestile. Võitis Läti koondis, kes kogus 286 punkti.

Andres Laide

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.