main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Linda Kivistik kuulitõuke valitsejana. Alver Kivi

Linda Kivistik kuulitõuke valitsejana. Alver Kivi

Linda Kivistik jätkas kullalainel

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
12.07.2019
01:33

Gibraltaril toimuvatel Saarte mängudel naiste kuulitõukes juba kuldmedali võitnud Linda Kivistik jätkas võidukalt ka kettaheites.

“Hästi põnev kettaheite võistlus oli täna,” tõdes Linda Kivistik. “Enne võistlust olid kõik medalid lahtised ja arvata võis, et tuleb väga pingeline võistlus ja nii oligi.”

Kuni Linda Kivistiku viimase katseni juhtis võistlust Airike Kapp 40.82-ga, siis sai Kivistik kirja kettakaare 41.89 ja jättis võistkonnakaaslase hõbedale. Kolmas oli Bridget Fryer Isle of Wightilt 40.58-ga.

“Juba esimene voor oli väga hea,” tõdes Linda Kivistik, kes sai kirja 40.30. Enne seda oli Airike Kapp heitnud 40.68. Kapp parandas enda tulemust veel 14 sentimeetriga ja oli kinni kuldmedalis. Liidritel olid tugevamad tulemused, kui Linda Kivistikul kaks aastat tagasi Gotlandil.

“Viimases voorus võtsin end kokku ja heitsin oma elu teise tulemuse,” lausus Linda Kivistik. “Olin kindlasti väga rahul, et nendes tingimustes väga hea kaar tuli ja sain sellega ka Airikesest mõõda.”

Samas tunnistas Linda Kivistik, et väike hingepiin muidugi oli, kui ta sõbranna kullata jättis, aga mis sa teed. “On väga hea, et suutsin endast nii kuulis, kui kettas maksimumi pigistada ja Gotlandiga võrreldes paremad tulemused kirja saada,” lausus ta.

Naiste kolmikhüppes tegi kaasa Kadri Pulk, kes sai 9.27-ga kümnenda koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.