main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver Vahstein võistlemas. Gibraltar 2019

Silver Vahstein võistlemas. Gibraltar 2019

Purjetajad tegid Gibraltaril ajalugu

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
12.07.2019
02:56

Gibraltaril toimuvatel Saarte mängudel võitsid Saaremaa purjetajad lisaks ühele hõbe- ja kahele pronksmedalile esmakordselt kuldmedali võistkonna arvestuses.

Laser Standard klassis võitis kuldmedali Dominic-Breen-Turner Ynys Monilt 28 punktiga, järgnesid Andrew Bridgman Guerseylt 28 ja Peeter Kaju 38 punktiga. Joosep Laus oli 75 punktiga seitsmes.

Laser Radialil viis võidu Guernseysse Clementine Thompson 13 punktiga. Silver Vahstein oli 38 punktiga hõbedal ja Daniel Rüütel 38 punktiga pronksil. Võistkonnavõistluses oli 74 punktiga parim Saaremaa, kes edestas Guernseyt (105) ja Bermudat (200).

Silver Vahstein ütles võistlust kokku võttes, et oli korralik võistlus ja saarlaste mõistes väga tugev tuul. “Meile see sobis,” lausus ta. “Mõned päevad olid ka keerulised olud, aga saime hakkama. Neli medalit on päris hea saavutus. Joosepile mõõdusid need võistlused ebaõnne tähe all, sest sai kaks korda musta lipu, muidu oleks ka tema tulemus olnud parem. Selle taha jäi üks medal, muidu oleks olnud siin võistlus maksimum.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.