main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Taavi Eigo püüab vastast haarata. Alver Kivi

Taavi Eigo püüab vastast haarata. Alver Kivi

Judokad üllatasid võistkondliku hõbedaga

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
12.07.2019
01:06

Gibraltaril toimuvatel Saarte mängudel võitsid Saaremaa judokad meeskondlikus võistluses hõbemedali, kuigi konkurentidega võrreldes oli üks kaal esindamata.

“Ega alguses väga ei uskunud oma võimalustesse,” tunnistas Madis Laid. “Kuigi loosi me enne teadsime, aga kuidas see lõpuks välja tuleb ei osanud arvata. Üks kaal võeti maha ja kokku maadles viis kaalu, mille tulemusel oli meil üks kaal tühi ja vastastel eelis.”

Esimeses ringis oli Saaremaa tänu loosile vaba, siis võideti Isle of Man 3:2, võidud said kehakaalus 60 kg kirja Taavi Eigo, 81 kg Marko Kesküla ja +100 kg Madis Laid. Järgmiseni võideti 3:2 Menorca, punktid tõid Taavi Eigo, Marko Kesküla ja Madis Laid. Finaalis tuli rinda pista Fääri saarte meestega. Taavi Eigo ja Marko Kesküla said kaotused ja sellega oli medalite saatus otsustatud.

“Võrreldes teiste päevadega läks meie maadlus üha paremaks,” märkis Madis Laid. “Kokkuvõttes oli väga super päev, sest me ei oleks ise seda oodanud ka, kuna siiani on olnud meie lagi ikkagi kolmas koht.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.