main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sven Issajev kaitses. Alver Kivi

Sven Issajev kaitses. Alver Kivi

Lauatennisistidel esiliigas neljast neli

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
27.01.2020
09:59

Laupäeval mängiti Tallinnas kolmas Eesti võistkondlike meistrivõistluste etapp lauatennises. SK Anto/Saaremaa saavutas esiliigas kõigis neljas peetud kohtumises võidud.

Üksteise järel alistati Pärnu LTK II, Pärnu – Jaagupi LTK II, Aseri Spordiklubi ühesuguse tulemusega 4:1 ja lisaks veel Tartu SS Kalev II tulemusega 4:2. Nüüdseks on kokku neljast osavõistlusest koosnevast turniirist läbi 3 võistlust. SK Anto/Saaremaa asub peale kolme etappi kindlat teisel kohal. Esikohast lahutab 2 punkti.

Kui ka pärast viimast neljandat etappi ollakse kolme parema hulgas, siis ootavad ees üleminekumängud Eesti kõige tugevamasse liigasse, ehk kõrgliigasse. Samuti on võimalus saavutada ka esikoht, mis tagaks otse edasipääsu kõrgliigasse.

Saarlastest on võistkonnas Janek Saar, Sven Issajev ja Taivo Esko, lisaks veel üks mees soomest ja üks Tallinnast. Esiliigas kolme parema hulka jõudmine oleks Saaremaa lauatennises esmakordne. Eelmine parim saavutus on ka SK Anto poolt saavutatud 4. koht.

SK Anto

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.