main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull tegi Narvas eduka turniiri

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
27.01.2020
08:42

Narvas toimus Tennis Europe kuni 14aastaste 2-kategooria turniir, kus Grete Gull mängis end üksikmängus finaali ja sai paarismängus esikoha.

Esimesed kolm kohtumist võitis Grete Gull väga kindlalt, vahendab tennis.ee. Rootslanna Anastasia Pettersson alistus 2:6, 1:6, venelanna Arina Zhelyaskova 0:6, 1:6 ja lätlanna Laura Sparnina 1:6, 1:6. Poolfinaalis venelanna Polina Starkova vastu oli avasett tasavägisem ja võit tuli tulemusega 7:5, 6:1. Finaalis tuli aga tunnistada venelanna Maria Golovina 7:5, 6:3 paremust.

Paarismängus olid Grete Gull – Brit Martin esimese asetuse tõttu avaringis vabad. Veerandfinaalis said nad 6:1, 6:1 jagu Valgevene-Leedu paarist Milana Laureniova – Ugne Vingyte, poolfinaalis Vene paarist Maria Golovina – Polina Starkova 6:4, 7:6(5) ja finaalis Ukraina-Leedu paarist Margarita Okhendovskaya – Egle Salkauskaite 6:2, 6:3.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.