main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Milde Burkova tegeleb mõttetööga. Alver Kivi

Milde Burkova tegeleb mõttetööga. Alver Kivi

Kiirmales võidukas Milde Burkova

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
27.01.2020
08:04

Kiirmale maakonna meistrivõistlustel toimus pühapäeval viies etapp, osalejaid oli 10, mängiti šveitsi süsteemis kuus vooru.

Esikohta jäid jagama Milde Burkova ja Marko Siil 4,5 punktiga, seejuures Burkova võitis järjepanu viimaste aastate tšempionid Rain Kilumetsa ja Ilkka Mustoneni. Esiviisikusse mahtusid veel Kilumets 4, Mustonen 3,5 ja Martin Kallas 3 punktiga. Järgnesid koolinoor Raul Seppel ja avavoorus Siili alistanud Ülo Tuulik 2,5 punktiga, teistel oli vähem punkte.

Aprillikuuni kestval sarivõistlusel mängitakse 9 osavõistlust, millest igal maletajal läheb arvesse 5 paremat tulemust. Järgmine kiirmale meistrivõistluste etapp on kavas  pühapäeval, 16. veebruaril kell 10.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.