main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rünnakul Gerli Gull. Saaremaa Võrkpalli Liit

Rünnakul Gerli Gull. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kuressaare naiskond alistas avamängus tiitlikaitsja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2017
19:13

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Kuressaare naiskond avamängus võõrsil tiitlikaitsja Sparta 3:2.

Võõrustajad võitsid avageimi 25:18. “Esimeses geimis ei saanud me veel hoogu sisse ja harjusime saaliga ning jäime hätta servi vastuvõtuga,” rääkis naiskonna treener Raili Sepp, kelle sõnul paranes mängupilt teise geimi lõpus.

Saarlannad olid kaotusseisus 15:20, kuid tegid siis tõhusa spurdi ja võitsid 25:23. Hea hooga jätkati ka järgmises ja tablool olid numbrid 25:15. Ka neljas geim kulges Kuressaare naiskonna juhtimisel, kuid ikkagi kaotati 26:28. “Taas jäime geimi lõpus servi vastuvõtuga hätta,” tõdes Raili Sepp.

Viies geim kindlalt Kuressaarele 15:6. Võitjate ridades oli resultatiivseim Gerli Gull, kelle arvele märgiti 16 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.