main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed saaliga tutvumas. Saaremaa Võrkpalliklubi

Mehed saaliga tutvumas. Saaremaa Võrkpalliklubi

Saaremaa Võrkpalliklubi alustas võidukalt

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2017
19:39

Saaremaa Võrkpalliklubi alustas Balti liiga meistrivõistlusi võidukalt, kui võõrsil alistati kaotatud avageimi järel Raseiniai Norvelita 3:1.

“Oli karta, et tuleb raskelt ja lihtsaid mänge ei saa endale kusagil planeerida,” tunnistas peatreener Urmas Tali. “Nad on kodus kõva pähkel igale meeskonnale ja täna tegutsesid nad väga hea häälestusega. Meil oli samas kramp sees, aga eks väike kvaliteedi vahe sai lõpuks ikkagi määravaks.”

Leedus Kaunases mängitud kohtumise esimeses geimis olid saarlased jälitaja rollis ja Norvelita sai ette 20:15. Siis mängis Siim Põlluäär edukalt rünnakul, lõi serviässa ja Tomaš Halanda viigistas 22:22. Paraku ei suudetud 7:2 spurdist lõpuni kasu lõigata ja võõrustajad võitsid 25:23.

Teises geimis võeti mänguohjad kohe enda kätte ja kuigi leedukad said kätte veel 13:13 viigi, sai Saaremaa Mihkel Tanila serviässadest ette 20:15. Võit võeti numbritega 20:15. Sama kordus ka kolmandas geimis ja Siim Põlluääre asemel mängu sekkunud Hindrek Pulk vormistas lõppseisu 25:21.

Neljanda geimi esimene pool kuulus võõrustajatele, saarlased said esimest korda ette seisul 16:15. Sellest hetkest oli mäng kontrolli all ja Hindrek Pulk lõi 25:22.

“Proovisime vahetusi ja lõime lõpuks ikka oma rünnakud ära,” märkis Urmas Tali, lisades, et otsustavatel momentidel hakkasid vastased ka veidi kätt väristama. “Meil oli oma vigu lubamatult palju, sest tegime neid 33 ja see on kindlasti lubamatu. Närveerisime siiski ka liiga palju, aga serviga oli meil hästi. On vaja mängida, meil jäi ettevalmistuses kaks-kolm mängu puudu.”

Võitjatel kogusid kahekohalise punktisaldo koguni viis pallurit, parim oli 15 punktiga eelmise hooaja Credit24 Meistriliiga kõige väärtuslikum mängija Siim Põlluäär. Koguni kaheksa (!) ässpallingut löönud Mihkel Tanila saldoks jäi 14.

Homme on Leedus Saaremaa meeskonna vastane Šiauliai SM Dubysa.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.