main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare mängija Annemai Alas koos tüdrukutega. Alver Kivi

FC Kuressaare mängija Annemai Alas koos tüdrukutega. Alver Kivi

Tüdrukute jalgpallifestivalil 65 osalejat

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.09.2017
14:58

Laupäeval Kuressaare jalgpallistaadionil Eesti Jalgpalli Liidu korraldatud tüdrukute jalgpallifestivali osales 65 noort vutihuvilist.

Jalgpallifestivalile saabunud tüdrukud olid jaotatud kolme gruppi: 5.-8., 9.-11. ja 12.-14. aastased. FC Kuressaare tegevjuht Katry Reinart ütles, et päev läks korda, kõik nautisid jalgpalli ja sügisilma.

“Väga hea meel on selle üle, et kõige nooremas grupis oli palju osalejaid,” lausus ta. “Kõik nad said kaasa ka meie klubi poolse pakkumise tulevikus ka trennis käima hakata. Kui palju neist tuleb, selgub hiljem.”

„Oleme viimaste aastate jooksul pakkunud koostöös klubide ja FIFAga tüdrukutele võimalust osaleda mängurõõmu pakkuvatel festivalidel mitmes linnas,“ räägib jalgpalliliidu peasekretär Anne Rei.

Kõik osalejad said preemiaks laheda T-särgi, mängupalli, joogipudeli ja kinkekoti, mille sees oli Eesti naiste koondise pilt ja puhv.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.