main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Seeman rünnakul. Irina Mägi

Sander Seeman rünnakul. Irina Mägi

Kure vormistas nädalaga kolmanda võidu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.04.2022
21:54

Jalgpalli Premium liigas võttis FC Kuressaare nädalaga pärast Paide Linnameeskonna ja Narva Transi alistamist oma kolmanda võidu, kui koduväljakul alistati Tallinna JK Legion 1:0.  

„Me rääkisime poistega enne mängu, et sellest tuleb meie jaoks kõige raskem kohtumine,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „See oli meile nädala kolmas mäng, kahe eelmisega olime andnud ära palju emotsioone. Me olime sel nädalal bussis üle 20 tunni ja oli arusaadav, et me ei olnud lõpuni taastunud. Kuid oma häälestuse, võitlushimu ja meie mängu põhimõtete järgi suutsime ikkagi lõpuni edukalt tegutseda.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise algul näitas FC Kuressaare, et väljakule on tuldud kindla sooviga külalised alistada. Avapoolaeg kulgeski võõrustajate domineerimisel, löödi ohtralt olukordi, kui skoori teha ei suudetud. Teisel poolajal sai kodumeeskond oma oma tahtmise, kui keskkaitsja Märten Pajunurm saatis 64. minutil palli Legioni värava alanurka.

„Mängisime sellist jalgpalli, et põhimõtteliselt oleksime võinud ka viie väravaga võita, kuid saime hakkama vaid ühega,“ tõdes Roman Kožuhhovski, lisades, et samas oli võit ikkagi teenitud.

„30 minutit kulges mäng meie kindla ülekaalu all ning ka momentide poolest oli eeldusi skoori teha. Kuigi ära ei löönud piisas täna ühest. Nüüd on vaja meestel eeskätt emotsionaalselt taastuda.“

  1. minutil jäid külalised punase kaardi tõttu vähemusse, kuid initsiatiiv kaldus Legionile ja vigastada saanud väravavahi Kristen Lapa asemele tulnud Magnus Karofeld sai tõrjuda ohtliku karistuslöögi. Kure suutis siiski lõpuvileni oma värava puhtana hoida ja teenis tabelisse kolmanda järjestikuse võidu.

„Kindlasti andis lõpus tunda meie väsimus,“ lausus Roman Kožuhhovski. „Me saime aru, et kolm punkti tuli säilitada, kuid väsimuse pealt tähendab see seda, et alati ei võeta vastu kõige õigemaid otsuseid. Aga kokkuvõttes hoidsime lõpu kontrolli all, oli küll närviline, kuid oskame juba sellised olukorrad võiduni viia.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.