main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisi Salong tegi kübaratriki. Alver Kivi

Liisi Salong tegi kübaratriki. Alver Kivi

Kure 25: Naiskonna esimene võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.04.2022
09:51

FC Kuressaare naiskond mängis esimest korda Eesti jalgpallimeistrivõistluste Esiliigas 2006. aastal, kui kuue naiskonna konkurentsis võideti 5, viigistati 5 ja kaotati 9 kohtumist. Esimene mäng kaotati Kuressaare kunstmurustaadionil 0:3 JK Narva Transile.

Mängisid: Kristina Oolu, Reelika Heinaru, Katri Hoogand, Anna Põld, Jaanika Põld, Maarjan Rand, Mariliis Rauk, Triin Juulik, Teele Viira, Liisi Salong, Mariliis Sepp, Virgi Kobin, Gerli Poopuu, Krisela Uussaar ja Kadri Aedmäe.

Esimese võidu sai FC Kuressaare 30. aprillil Kuressaare kunstmurustaadionil, kui alistati Lasnamäe FC Ajax 4:0. Väravad lõid Liisi Salong (3) ja Teele Viira (1).

Meistriliigas debüteeris Kure naiskond 2008. aastal, kui 8 naiskonna konkurentsis lõpetati kuuenda kohaga. Hooajal saadi 6 võitu, 1 viik ja 14 kaotust. Alustati võidukalt, kui Hiiu kunstmurustaadionil võideti Nõmme JK Kalju 3:1. Väravad lõid Maarjan Rand ja Kateriin Kuusk (2).

Mängisid: Anneli Õige, Kätriin Tamm, Annika Kask, Anna Põld, Heleryn Viimsi, Katri Hoogand, Miina Kallas, Triin Juulik, Liisi Salong, Maarjan Rand, Kateriin Kuusk, Marin Aleksejeva, Marianna Laht, Liis Lepik.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.