main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eerik Poopuu rünnakul. Alver Kivi

Eerik Poopuu rünnakul. Alver Kivi

FC Kuressaare U21 jätkas võidukalt

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.04.2022
15:16

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare U21 kodus Keila JK 5:3 ja jätkab hooaega kaotuseta.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises lõid Kure väravad Reivo Vinter ja Eerik Poopuu, kolm tabamust kanti Andero Kivi arvele. Samas kõik kolm sisse lastud väravat saab kanda noore kaitseliini eksimuste arvele.

Treener Sander Viira ütles, et pigem on emotsioon selline nagu oleks viiki mänginud või kaotanud. „Vana kaitsemängijana on tähtis taga korras hoida ja kurvaks teeb see, et vastasel on kolm momenti ja kolm väravat,“ tõdes ta, mis ise ehitasime.

„Võtame Andero eest ära ja seis oleks midagi muud. Tsenderdused ja standardid on meie nõrkused ning eks see ole noorte mängijate viga. Ma teadsin juba enne hooaega, et see saab olema meie kaitses kõige nõrgem koht.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.