main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Meeskond treenerite nõu kuulamas. EJL/Jana Pipar

Meeskond treenerite nõu kuulamas. EJL/Jana Pipar

Kure alustas Taliturniiri võidukalt

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.01.2022
19:07

Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud Taliturniiri avakohtumises võitis FC Kuressaare teise poolaja väravatest Tallinna JK Kalevi 2:1.

Kohtumises ründavam pool olnud ja üle 20 pealelöögi teinud Kure väravaarve avas 56. minutil värske täiendus Sten Reinkort. 69. minutil suurendas eduseisu 2:0-le Aleksandr Iljin, Kalev jõudis eesmärgile 86. minutil.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et selle aasta esimene mäng ja treeningute pealt tulles ei maksa kohe midagi ilusat oodata. „Valmistume ja teeme trenni, kuid sellistes kohtumistes on alati oma eesmärgid ja ülesanded,“ lausus ta.

„Esimesena oli vaja tuletada meelde omavahelist koostööd ning anda mänguvõimalusi uutele meestele. Selles osas võime kohtumise kanda positiivse poole peale. Võtame rahulikult. Praegu ei tulegi kõik välja, kuid oluline on saada koormust ja vaadata, et keegi vigastada ei saaks.“

Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Märten Pajunurm, Markus Allast, Sander Alex Niit, Mairo Miil, Michael Schjönning-Larsen, Rauno Tutk, Daniel Tuhkanen, Artjom Jermatšenko, Sten Reinkort, Sander Laht.

Teisel poolajal sekkusid Enri Nurmik, Ralf-Sander Suvinõmm, Moorits Veering, Oliver Rass,

Aleksandr Iljin, Georg Ander Sild, Miikael Tuus

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.