main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas võistkond. Pärl

Võidukas võistkond. Pärl

Pärli võimlejad võidukad

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
23.01.2022
19:10

Võimlemisklubi Pärl väikesed võistlusvõimlejad Meliora rühmast saavutasid Tallinna lahtistel meistrivõistlustel rühmvõimlemise mini vanem B vanuseastmes (2012, 2013, 2014) 13.20 punktiga esimese koha.

Antud võistlus oli piigadele nende päris esimene! Võistkonda kuuluvad Adeele-Mia Väer, Anete Arikas, Grete Putku, Annathea Truu,  Iris Väli, Liisa Marie Daloja, Loore Saar, Meribel Täks, Michelle Kärg, Mirte Heinam, Tuuli Aus, Victoria Laja.

Täname meeletu töö eest Meliora treenerit Marjana Tõnissoni, kes alati usub parimasse sooritusse. Aitäh klassikatreener Aylin Quintosa Cala ja lastesse võimlemispisiku süstimise eest Kadri Rõõmu.

Võimlemisklubi Pärl

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.