main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ats Pildre on murdnud vastaste korvi alla. Alver Kivi

Ats Pildre on murdnud vastaste korvi alla. Alver Kivi

Korvpallimeistrivõistlusi veel lõppenuks ei kuulutata

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
28.03.2020
08:37

Seoses vabariigi valitsuse kehtestatud piirangutega koroona viiruse leviku takistamiseks on pausil ka maakonna meeste korvpallimeistrivõistlused. Korraldajad loodavad paremad siiski selgitada.

„Kriipsu jõuab alati alla tõmmata,“ ütles MTÜ Saaremaa Korvpall juhatuse liige Riivo Allik, lisades, et kindlasti ei soovi ta kossurahvast lõpetamise teatega traumeerida. „Ootame asjade selgumist ja esialgu meistrivõistluste lõppemist maha ei hõiska. Põhiturniiri me kindlasti enam edasi mängi ja kui jätkame, siis Final Fouriga. Vajadusel on meil võimalus need mängud mängida ära ka Pihtla välisväljakutel mai või juuni kuus.“

Põhiturniiril jäi mängida veel seitse kohtumist. Turniiritabelis on Estlantil 5, Orissaare Träxil 4, Tesmanil ja Vesse Legendidel 2 ning Spordikool/Vessel 0 võitu.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.