main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mart Tiitsaar tõstmas. Alver Kivi

Mart Tiitsaar tõstmas. Alver Kivi

Võrkpalli Esiliiga ning noorte- ja harrastajate turniirid jäävad lõpetamata

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.03.2020
08:35

Seoses koroonaviiruse Eesti-sisese leviku laienemisega otsustas Eesti Võrkpalli Liit reedel, et varasema otsusega teadmata ajaks edasi lükatud meeste ja naiste esiliiga ning noorte- ja harrastajate turniirid jäävad lõpetamata. Juba varem tehti otsus, et täiskasvanute Eesti meistritiitleid sel kevadel välja ei mängita.

Otsus ei puuduta hetkel suvist rannavõrkpalli hooaega. Eesti rannavolle karikasarja toimumine ja/või võimalik ajakava muutmine otsustatakse vastavalt edasistele arengutele.

„Kui täiskasvanute hooaja enneaegse lõpetamise hetkel oli õrn lootus, et esiliigat, harrastajate- ja noorteturniire saab ehk millalgi lõpuni mängida, sest nende ajakava on täiskasvanute turniiridega võrreldes paindlikum, siis täna on selge, et ka nende võistlustega lähikuudel jätkata ei saa,“ kommenteeris otsust alaliidu peasekretär Helen Veermäe.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.