main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolme päeva jooksule kõrge hinnang

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
02.11.2020
07:57

Saaremaa kolme päeva jooks on üks neid võistlusi, ilma milleta ei kujutaks Eesti jooksukalendrit ette ja jooksjad andsid korraldajatele kõrged hinded. 

Portaal Marathon100 vahendab – paljud soovivad, et võistlus täpselt selline ka tulevikus oleks, s.t., häid asju pole vaja muuta. Loomulikult, nipet-näpet saab alati timmida, kuid kui võistlust on alati kõrgelt hinnatud, siis tehakse seda ilmselgelt hästi. Südamega ja jooksjatest hoolides.

Siis hoolivad ka jooksjad. Sel korral hinnati võistlust viie punkti skaalas täpselt 4,96 punkti vääriliselt. Võistlus sai sisuliselt kõikidelt, kes oma hinnangu andsid, maksimumhinded. Korraldust hinnati 4,93 punktiga ning ega erinevad korralduse valdkonnadki väga kehvemaid hindeid saanud.

Rada ja selle märgistus sai 4,84 punkti, stardi-finišiteenindus 4,90.  Joogipunkte hinnati 4,79 punktiga, auhindu-medaleid 4,84 punktiga. Küsimus – kas võistlus on väärt tema osavõtutasu sai 4,85 punkti.

Kokku andis oma hinnangu 121 jooksjat ning eranditult kõik on valmis Saaremaa kolme päeva jooksul osalema ka järgmisel aastal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.