main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim alistas profiratturite raskeima tõusu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
01.11.2020
23:07

Hispaania velotuuri 12. kõrgeima kategooria lõputõusuga 109,4 km pikkuse etapi võitis britt Hugh Carthy. Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim sai kirja 139. koha, kaotades võitjale 37 minutiga.

„Peale eilset olin omadega ikka üsna läbi, aga kindlasti polnud mina ainus,“ vahendas Mihkel Räim. „Mina pidin lihtsalt lootma, et täna oleks tunne parem ja lõpetaksin ajalimiidis. Esimesed kaks väiksemat tõusu sain grupiga üle, kuigi tempo oli päris korralik. Esimese suurema tõusu peal punnitasime alguses ja siis sõitsime natuke rahulikumalt edasi. Tekkis selline ca 30 meheline grupp, kus palju sprinterid sees ja muud mehed, kes mägedes end mõnusalt ei tunne. Ühesõnaga oli palju turvalisem olla suure grupiga, kui seda oli eile.“

Päeva lõpetas kurikuulus Angliru tõus. Mihkel Räim sai kaaslastega pidevalt infot, palju võib kaotada või mis tempot täpselt hoida. „Fenomenaalne tõus, pole midagi öelda!“ märkis Mihkel Räim.

„Õnneks läks tõus koos sõbraga (Martin Laasiga) üsna kiirelt ja lõpetasime koos. Seal polnud väga vahet, kas sõidame kiiremini ja raiskame energiat. Homme puhkepäev, väike trenn ning siis eraldistart.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.