main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kilumets käiku mõtlemas. Alver Kivi

Rain Kilumets käiku mõtlemas. Alver Kivi

Maletajad mitmel rindel

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
02.11.2020
07:59

Laupäeval toimunud piirkondade malevõistlustel osales 3 võistkonda – Kaarma, Kärla ja Pihtla.

Esimeses voorus alistas Kärla (Ilkka Mustonen, Väino Uljas, Enno Niit, Heli Armus) tulemusega 2,5:1,5 Pihtla (Rain Kilumets, Martin Kallas, Jaak Turja, Raili Rüütel).

Teises voorus tunnistas Pihtla sama tulemusega Kaarma (Marko Siil, Milde Burkova, Jüri Janson, Ülle Rahula) paremust. Kolmandas voorus võitis Kaarma Kärlat 4:0. Lõppjärjestus: 1. Kaarma 6,5; 2. Pihtla 3; 3. Kärla 2,5 punkti.

Maakonna kiirmale meistrivõistlustel peeti pühapäeval 2. osavõistlus. Osalejaid oli taaskord meeldivalt palju, kolmteist. Esimeseks tuli sel hooajal teistkordselt Rain Kilumets, kogudes 5,5 punkti 7-st võimalikust. Teist-kolmandat kohta jagasid Ilkka Mustonen ja Marko Siil 5 punktiga. Koha esimese kuue hulgas tagasid ka Martin Kallas 4,5 punkti ning Ülle Rahula ja Jaak Turja võrdselt 4 punktiga.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.