main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolme päeva jooks sai osalejatelt kõrge hinde

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
27.11.2021
08:49

Saaremaa kolme päeva jooks on võistlus, mis paneb jooksuhooajale suure ja rasvase punkti. Kolm päeva jooksusõprade seltsis veeta, vahepeal võib olla natuke isegi joostes, on ju ütlemata tore tegevus. Kui ka korralduslikud küsimused klapivad on ka osavõtjad rahul.

Portaali Marathon100 korraldatud küsitluse põhjal olid osalejad rahul ka tänavu. Viie palli skaalas hinnati võistlust 4,91 punkti vääriliselt. Võistlus sai sisuliselt kõikidelt, kes oma hinnangu andsid, maksimumhinded. Korraldust hinnati 4,95 punktiga ning ega erinevad korralduse valdkonnadki väga kehvemaid hindeid saanud.

Rada ja selle märgistus sai 4,82 punkti, stardi-finišiteenindus 4,89.  Joogipunkte hinnati 4,78 punktiga, auhindu-medaleid 4,87 punktiga. Küsimus – kas võistlus on väärt tema osavõtutasu sai 4,84 punkti.

Kokku andis oma hinnangu 55 jooksjat ning eranditult kõik on valmis Saaremaa kolme päeva jooksul osalema ka järgmisel aastal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.