Thule Motorsport võitis klubide karika

Kategooriad: Autosport
27.11.2021
08:50

Rahvaralli hooaja punktitabelid on kokku võetud ja karikavõitjad erinevates võistlusklassides selgunud ja nagu varasemalt tõid karikaid koju ka mitmed Thule Motorspordi esindajad. Kokkuvõttes kuulub saarlastele ka klubide karikas.

Kokku toimus 2021. aastal kuus rahvarallit, mille käigus peeti ka Noorte ralli meistrivõistlused. Rallid toimusid kõigil võimalikel pinnastel, sõideti lumel, kruusal ja asfaldil ning vahel jäid võitjaid lahutama vaid sekundikümnendikud.

J16 võistlusklassis osales 8 meeskonda ja kõrgeima koha saavutasid Kauri Bõstrov – Jaanus Bõstrov võites kolmanda koha karikad. Risto Mõik – Raigo Reimal olid neljandad ja Romet Reimal – Avo Reimal, Karl-Gustav Uustulnd, Inga Reimal viiendad. Veel osalesid J16 arvestuses Rainer ja Targo Raun, Kevin Lempu – Riivo Mesila, Romaario ja Kristjan Voksepp, Kaur-Robib Vaher – Alan Lind ja Juhan ja Ain Reimal.

J18 klassis olid Alex Sander ja Indrek Jõeäär viiendad ja Karl-Kenneth Neuhaus – Inga Reimal, Romet Reisin kaheksandad. Naiste arvestuses võtsid tubli teise koha Aira ja Ain Lepp, Triinu ja Karoliina Tammel olid kolmandad. 4WD klassis olid kokkuvõttes teised Martin Vaga – Kaarel Otsa, Argo Abel.

Rahvasprindi arvestuses toimus 7 erinevat võistlust, noorematest alustades oli kõige kiirem Kauri Bõstrov kellele kuulus J16 teise koha karikas, napilt jäi poodiumilt välja Romet Reimal kes jäi 2 punktiga kolmandast kohast ilma.

J18 arvestuses sõitis end teiseks Karl-Kenneth Neuhaus. Naiste arvestuses tegi kiiret sõitu Triinu Tammel ja sõitis end hooaja kokkuvõttes teiseks. Klassis SU jäi hooaeg poolikuks Martin Tanningul, aga see ei seganud tulla kolmandaks. Kõige säravama ja suurema karika saab aga 4WD arvestuses Martin Vaga olles hooaja esimene.

Hästi läks Thule Motorspordil ka klubide karika arvestuses kui teist aastast tuleb klubikarikas meie valdusesse. Kokku peeti rahvaspordis 13 erinevat võistlust, Thule Motorspordis osales

kõikidel võistlustel klubi noorim võistleja Romet Reimal.