main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Treeneri nõuannet kuulamas. jalgpall.ee

Treeneri nõuannet kuulamas. jalgpall.ee

Neidude jalgpallikoondises kolm saarlannat

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.11.2021
09:23

Eesti neidude U19 jalgpallikoondis kogunes selle nädala alguses treeninglaagriks, mis kulmineerub laupäeval, 27. novembril aasta viimase treeningmänguga Soome eakaaslaste vastu. Koosseisus on FC Flora väravavaht Victoria Vihman ja ründaja Kristina Teern ning FC Kuressaarest Kaili Lilles.

Kogu laagri vältel jagasid mängijatele ja treeneritele näpunäiteid siia saabunud kolm Londoni Arsenali treenerit. U19 neiud alustavad laupäeval reisi Soome, kui Eerikkiläs minnakse aasta viimases mängus vastamisi Soome eakaaslastega.

Neidude U19 koondisel on olnud tegus ja mänguderohke aasta. Juunikuus võõrustati Balti turniiri, kus võiduga Leedu üle ja kaotusega Läti vastu teeniti teine koht. Oktoobriskäis koondis Bosnia ja Hertsegoviinas, kui EM-valikturniiril mindi lisaks võõrustajariigile vastamisi ka Montenegro ja Armeenia eakaaslastega. Kui esimese kahe vastu saadi kirja kaotused, siis viimases kohtumises alistati Armeenia lausa 6:0. EM-valikturniiri eel peeti kaks võidukat sõpruskohtumist ka Fääri saartega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.