main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Edukas võistkond koos treeneriga. Alver Kivi

Edukas võistkond koos treeneriga. Alver Kivi

Koduklubi tunnustas Saarte mängude edukaid purjetajaid

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
30.07.2019
08:14

Saaremaa Merispordi Seltsi juhatus tänas suurepäraste tulemuste eest Saarte mängudel purjetamises Laser klassis  meeskondliku kulla, kaks hõbemedalit ja ühe pronksi võitnud Silver Vahsteini, Daniel Rüütlit, Joosep Lausi ja Peeter Kaju.

Roomassaare sadama kohvikus toimunud vastuvõtul kinkis klubi juhatuse liige Margus Hiet purjetajatele spetsiaalsed klubi vimplid, mida on trükitud vaid 50 tükki ja mis valmistati Antarktika200 puhul. Lisaks andis Hiet Saare Kütuse esindajana noortele üle kinkekaardid, et nad ikka iga ilmaga trenni jõuaksid.

Kommodoor Priit Kuusk suuri sõnu ei teinud, kuid avaldas oma purjetajatele tunnustust ja soovis, et samasugused tulemused rõõmustaks kõiki tulevikuks ka edaspidi.

Vallavanem Madis Kallas ütles, et tunnustab eeskätt klubi selle eest, et erinevalt mitmest teisest alast hinnatakse Saarte mängudel võidetud medaleid. “Samas näitavad purjetajate üldised tulemused ka seda, et oskused on meie meestel olemas,” lausus vallavanem, lisades, et endise sportlasena mõistab ta iga saavutuse taga olevat tööd.

Treener Viktor Umb tunnustas oma õpilaste arengut ja märkis, et noormeestel on kõik oskused ja eeldused, et maailmatasemel headele tulemustele sõita. “Mehed said hakkama ajaloolise saavutusega ja tea kas seda tulemust üldsegi õnnestub enam korrata. Nad on tublid ja ainest tegudeks on olemas ning igal juhul  mina näen, et teekond maailma on avatud.”

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.