main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mart Toom: olen fännidele võlgu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2019
08:15

Noor nurgaründaja Mart Toom jätkab oma karjääri Saaremaa Võrkpalliklubis sooviga tasuda eelmisel hooajal fännidele jäetud võlg.

“Mul on hingel see mäng, mis ma väljakul näitasin,” tunnistas Mart Toom. “Kehva olin, mulle ei meeldinud see, mis ma platsil näitasin ja fännid nägid. Trennid olid väga korralikud ja toimus ka areng, aga hingel on see, et ma hästi ei mänginud.”

Enne Rakvere meeskonna meistriliigas mängimisest loobumist klubiga läbirääkimisi pidanud Mart Toom ütles, et pärast Saaremaa mänedžeri Hannes Sepa helistamist pikka mõtlemist ei olnud ja jah sõna tuli kiirelt.

“Mardi eelnev hooaeg oli suur õppimise aasta ning nüüd tuleb tal pingutada veel ja veel, et  juba rohkem mänguaega nõudlema hakata,” rääkis Hannes Sepp.

Mart Toomi sõnul peab ta sel aastal meheks kasvama ja tuleb mängima hakata. “Konkurents mulle meeldib,” lausus ta. “Noore mängijana on mul vaja igal pool juurde panna. Head trennid aitavad siin kindlasti väga palju kaasa. Peab tööd tegema, muidu saad mööda päid ja jalgu.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.