main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kevin Saar loofah teha karjääris järgmise sammu. Alver Kivi

Kevin Saar loofah teha karjääris järgmise sammu. Alver Kivi

Kevin Saare esimene eelistus on välismaa klubi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.05.2018
08:02

Äsja Pärnu Võrkpalliklubiga Eesti meistrivõistlustel pronksmedali võitnud Kevin Saar tahab oma karjääri jätkata välismaal, kuid hoiab ukse lahti ka koduriigi klubidele.

„Kui pakkumine tuleb, siis on eelistus minna mängima välismaale, kui ei siis tuleb vaadata,“ märkis Kevin Saar, lisades, et kosjakontor igatahes juba töötab ning Eesti klubid on juba palkamise võimalusi uurinud.

„Võimalusel läheksin nagu Karli Allik kas Saksamaale või Belgiasse, need sobiks. Millal see võib juhtuda ei tea. See võib tekkida alles juulis ja enne ei taha ühegi klubiga lepingut teha. Eelmisel aastal tegingi veidi rumalalt, kui sõlmisin Pärnuga ruttu lepingu ära, siis tulid alles piiri tagant pakkumised. Õhus on võimalus ka liituda Saaremaa meeskonnaga, aga see jääb ka Eesti pakkumiste juurde.“

Pärnu Võrkpalliklubi kindlustas kodupubliku silme all 3:0 (25:19, 25:22, 25:20) võiduga Eesti meistrivõistluste pronksi, kui kolmandas mängus võideti tiitlikaitsja Selver Tallinn. Kevin Saar tõi 14 punkti.

„Meie jaoks on pronksmedal ikka võit, sest suutsime hooaja hea mänguga lõpetada,“ rääkis Kevin Saar. „Mängisime Selveri üle, sest Markkus (Keel) hakkas hästi mängima lõpuks. Tekkis ka väga hea meeskonna sisene tiimitunne ja emotsioon oli hästi üleval. Enda panusega olen ka rahul, sest kõik kolm mängu tulid tipp ja topp välja. Kõigil mängudel oli ühesugune muster, kus algul ei saanud käima ja tasapisi hakkas sujuma.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.