main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk vedas meeskonna võidule. Alver Kivi

Hindrek Pulk vedas meeskonna võidule. Alver Kivi

Saaremaa on meistritiitlist võidu kaugusel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2018
21:27

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste finaalseerias alistas Saaremaa Võrkpalliklubi koduväljakul BIGBANK Tartu 3:0 ja asus nelja võiduni mängitavat seeriat mängudega 3:1 juhtima.

“Raske algus ja närvilisus andis tunda,” märkis peatreener Urmas Tali. “Meil oli oluline ja tähtis rahulikuks jääda olukorras, kus teisel pool hakkab mäng minema. Sellest tuleb kiiresti välja saada. Mäng oli alguses kuidagi kivi taga, kuigi polnud midagi keerulist ja suutsime vastasele kuidagi ise punktid anda.”

Mäng Kuressaare spordihoones algas Tartu domineerimisel ja juhiti 8:2. Saaremaa jõudis 15:15 viigini ning geimi lõpus algas Hindrek Pulga show, kes vedas võõrustajad 25:20 võidule.

Teises geimis oli juhtivamaks pooleks Saaremaa, kes võitis geimi Pulga serviässast 25:20. Kolmas geim oli kõige tasavägisem, kuid võõrustajad võtsid ikkagi seisuga 27:25 oma.

“Saime kehva alguse järel lõpuks ikkagi mängu tagasi,” tõdes Urmas Tali. “Teine oli puhtalt meie kontrolli all ja kolmas oli emotsionaalselt raske, sest hoidsime distantsi, kuigi lõpus läks tasavägiseks tegime kaks oma asja ära.”

Saaremaa Võrkpalliklubi liidriks kerkis Hindrek Pulk, kes tõi üleplatsimehena 26 punkti. Hindrek Pulk ütles, et see oli meeskonna võit, sest üksi ei tee võrkpallis midagi. “Tahtsime näidata, et oskame kodus ka ikka veel võita, sest see esimene kaotus näris hinge,” tunnistas diagonaalründaja, lisades, et suur tahtmine on neljapäeval see asi ära lõpetada.

Urmas Tali hinnangul on BIGBANK-il selg vastu seina. “Üks asi on füüsiline väsimus, aga väljakul selle peale ei mõtle,” selgitas ta.

“See hakkab rolli mängima neljanda geimi lõpus või viiendas. Siis selgub palju keegi maast lahti saab. Tegelikult on olukord ikkagi veel terav. Võetakse end puhkepäeval kokku, siis tuleb uus mäng ja nullist pihta. Kuna neil taganeda pole enam kusagile, siis on vastane ohtlik.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.