main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart blokis. Alver Kivi

Keith Pupart blokis. Alver Kivi

Keith Pupart: ühtne võistkond võitis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
14.02.2020
10:17

Saaremaa Võrkpalliklubi tähtsas eurosarja võidus võõrsil Hispaania klubi Almeria võtmerolli mänginud nurgaründaja Keith Pupart toonitas meeskonna ühtsust.

“Uskusime, et oleme võimelised neid võitma ja ma arvan, et ka skoor näitab seda,” märkis ta. “Läbi raskuste, läbi selle lennuki jama saime hakkama ja kokkuvõttes väga super. Vaid korra tabas meid kolmanda geimi sündroom. Kusagilt andsime järgi ja lasime vastase mängu. Õnneks neljandas ikkagi ärkasime ja suutsime selle ära võtta.”

Neljas geim oli täielikult Saaremaa kontrolli all ja meeskond sai lubada endale päris mitu matšpalli. Keith Pupart uskus, et otsustav punkt tuleb kuidagi ikka ära ja ei olnud kahtlustki, et seda kätte ei saa.

Veerandfinaalmängudele Milanoga vaatab Keith Pupart optimistlikult. Peame lihtsalt minema mängima ja mingeid pingeid ei tohiks olla,” leidis nurgaründaja. “Kui läheme väljakule ja naudime mängu, siis äkki suudame ka seda vastast hammustada, sest nad on ju ka ikkagi inimesed. Teine mäng kodus on veel parem, sest see otsustab. Loodan, et tuleb täismaja publikut ja pakume neile parimat.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.