main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Getter Saar Saarte mängudel Gibraltaril. Alver Kivi

Getter Saar Saarte mängudel Gibraltaril. Alver Kivi

Getter Saar mängis koondisega Euroopa meistrivõistlustel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
14.02.2020
11:00

Prantsusmaal Lievinis toimuvatel sulgpalli Euroopa meistrivõistlustel tegi Eesti naiskonnas kaasa ka Getter Saar, kes aitas koondisel saavutada 29 naiskonna konkurentsis 9.-15. koha jagamise.

Eesti naiskonna esimeseks vastaseks Iirimaa, kes alistati tulemusega 4:1. Maailma edetabeli 177. mängija ja Soome meistrivõistlustel nelja parema hulka jõudnud Getter Saar kaotas Kate Frosti vastu  esimese geimi 20:19 eduseisust 21:23, aga võitis teise 21:14 ja kolmanda 21:11.

Seejärel alistas Eesti naiskond tugeva Hollandi koondise. Naiskondade teiste numbrite vastasseisul tuli Getter Saarel astuda vastu Gayle Mahulette’le. Seisul 4:6 väänas Saar nii õnnetult hüppeliigest, et pidi mängu katkestama.

Viimases kohtumises kaotas Eesti Taanile ja langes konkurentsist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.