main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Annika Köster koondisega olümpia kvalifikatsioonil

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
14.02.2020
11:02

Selgus Eesti 3×3 korvpallinaiskonna koosseis Tokyo olümpia kvalifikatsiooniks ja koosseisus on ka Annika Köster, vahendab Delfi.

18.-22. märtsini toimub Indias Bangalores Tokyo olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir 3×3 korvpallis, millest võtab osa ka Eesti naiskond, kes mängib koosseisus Janne Pulk (Saksamaa, Hannover), Merike Anderson (Saksamaa, Saarlouis), Annika Köster (TLÜ) ja Jane Svilberg (Audentes). Eesti alagrupivastased on Holland, Ungari, Valgevene ja Sri Lanka. Alagrupi kaks paremat võistkonda pääsevad veerandfinaali, turniiri kolm paremat saavad pääsme Tokyo olümpiamängudele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.