main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk sai Prantsusmaal teise koha

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
04.09.2021
18:45

Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) teenis Prantsusmaal toimuva velotuuri 4 Jours des As en Provence teisel etapil grupifinišis teise koha.

154,3-kilomeetrisel etapil oli eestlasest kiirem vaid prantslane Florent Gardella (Team Sprinter Nice Metropole; 3:31.20). Kolmanda koha teenis võitja kaasmaalane Cedric Monge (VS Hyerois).

Päev varem toimunud 149,5-kilomeetrisel avaetapil pälvis Lauk viienda koha, olles peagrupi kiireim. Etapivõidu teenis eestlase meeskonnakaaslane Thomas Chassagne (2:49.46), kes kuulus neljaliikmelisse jooksikute gruppi, mis jäi peagrupi ette 14 sekundiga.

Eesti Jalgratturite Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.