main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond on teeninud punkti. Allan Mehik

Meeskond on teeninud punkti. Allan Mehik

Tagatisraha tasunud Saaremaa Võrkpalliklubil kindel plaan pall mängus hoida

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.09.2021
13:15

Saaremaa Võrkpalliklubi tasus Eesti Võrkpalli Liidule 20 000 euro suuruse tagatisraha CEV Challenge sarjas osalemiseks ja kõigi võlgnevuste tasumisel soovib klubi jätkata ka Credit24 liigas.

„Kadunukest ei ole ja peiesid pidada ei saa,“ ütles Saaremaa Võrkpalliklubi president Ivar Alt, lisades, et 1. detsembril mängib meeskond kindlasti Kopenhaagenis Gentofte Volleyga.

„Tuleb olla kange ja see asi ära teha. Tagatisraha on tasutud, klaarime ära ka võlad maksuametiga ja loodame, et sellega tekib meil ka õigus mängida ikkagi ka Credit24 liigas.“

Kuigi mitmed mehed, kellega klubi arvestas on leidnud endale juba uue mängupaiga Ivar Alti sõnul probleemi pole ja meeskond koos treeneriga on sisuliselt komplekteeritud. „Kui ütlen jah, on mehed kõik kohal,“ lausus klubi president.

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur ütles, et deposiiti kantud 20 000 eurot on võimalik trahviraha rahvusvaheliselt alaliidult, kui Saaremaa Challenge sarjas osalemisest loobub. „Tean, et klubi president toimetab ja selles teadmises me elame, kas ka midagi juhtub on raske hinnata,“ lausus ta.

Saaremaa Võrkpalliklubi võimaluste kohta mängida ikkagi Credit24 liigas ütles Hanno Pevkur, et kui nii kaugele peaks äkki jõudma, siis kõigepealt peavad olema tasutud võlad ja klubil peab olema võistkond.

„Siis arutame teemat alaliidu juhatuse ja teiste klubidega, sest tingimused liigas osalemiseks olid kõigile võrdsed. Aga Eesti võrkpalli seisukohalt oleks kindlasti positiivne, kui Saaremaa jätkab, aga kas see ka teoks saab ei oska mina öelda.“

Kuna Saaremaa Võrkpalliklubil jäi vastavalt alaliidu kehtestatud reeglitele 1. augustiks võlg maksuameti ees tasumata ei registreerinud Eesti Võrkpalli Liit klubi ka Credit24 liiga meistrivõistlustele.

„Kusagil on piir ja me pidime mingi joone maha märkima, mis on aus ka teiste klubide suhtes,“ rääkis Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur. „Klubi küsis päeva pikendust ja tulime vastu. Kuna aga positiivset lahendust ei tulnud, siis meilt ka eitav otsus.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.