main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas meeskond. Eesti Jahklubide Liit

Võidukas meeskond. Eesti Jahklubide Liit

Karl Kolk jõudis meeskonnaga Gold Cupi finaali

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
23.05.2022
07:06

Saaremaa Merispordi Seltsi liige Karl Kolk võitis oma meeskonnaga 19.–22. maini Šveitsis Neuchateli järvel toimunud uudse purjetamise võistlusformaadi SSL Gold Cupi kvalifikatsioonivõistluse.

.Finaalvõistlused toimuvad novembris Pärsia lahel. Šveitsis purjetasid: Saaremaa Merispordi Selts liige Karl Kolk, lisaks Toomas Tõniste, Tõnu Tõniste, Mati Sepp, Peter Šaraškin,  Taavi Valter Taveter, Maiki Saaring, Karl-Hannes Tagu, Tammo Otsasoo

Eestiga samas alagrupis purjetasid Belgia, Serbia ja Iirimaa. Oktoobris-novembris toimuvale finaalvõistlusele pääses iga alagrupi kaks parimat. Võistlusel purjetatakse spetsiaalselt SSL Gold Cupi jaoks ehitatud SSL-47 kiiljahil. Paati mahub 8-10 purjetajat. Kokku kuulub igasse rahvusvõistkonda 18 liiget, kellest pooled on pääsenud tiimi kapteni valikul ja pooled Star Sailors League’i paadiklasside ülesest edetabelist, kuhu kuulub 110 tuhat purjetajat üle kogu maailma. Eesti rahvusvõistkonna kapten on Tõnu Tõniste.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.